• En
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ 
  • کد خبر : ۱۶۴۱۳۵
    /  2
به مناسبت روز دختر، با حضور مدیرعامل شركت ملی پست از فرزند شهید آقابابایی تجلیل شد
حسین نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست با حضور در ناحیه پستی سعدی، به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، از دختر شهید آقابابایی تجلیل کرد.

به مناسبت روز دختر، با حضور مدیرعامل شرکت ملی پست از فرزند شهید آقابابایی تجلیل شد

 

حسین نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست با حضور در ناحیه پستی سعدی، به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، از دختر شهید آقابابایی تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، در این دیدار که عصر امروز با همراهی محمد محسنی معاون برنامه‌ریزی پشتیبانی و توسعه‌مدیریت، مهدی مقصودی مدیرکل پست استان تهران و نادر عباسی سرپرست منطقه پستی جنوب‌شرق در ساختمان پست ناحیه سعدی انجام شد، حسین نعمتی مدیرعامل شرکت ملی پست، ولادت حضرت معصومه(س) را به دختر شهید آقابابایی تبریک گفت و به مقام شامخ آن شهید ادای احترام کرد.

وی ضمن یادآوری نقش بی‌بدیل شهیدان در دفاع از میهن و آرمان‌های انقلاب اسلامی از فرزند و خانواده این شهید بزرگوار به پاس تحمل سال‌ها رنج و دشواری و تلاش مستمر برای پیشرفت و اعتلای کشور قدردانی کرد.  

نعمتی با تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر اظهار امیدواری کرد: دختران سرزمین ما با مورد توجه قراردادن ارزش‌های اسلامی و الگوبرداری از منش و سیره حضرت معصومه(س) بتوانند نقش موثری در خانواده های خود و در کل جامعه ایفا کنند.

مدیرعامل شرکت ملی پست در ادامه با اشاره به روند روبه‌رشد شیوع مجدد ویروس کرونا و خطرات ناشی از آن برای کل کشور، از تلاش مضاعف کارکنان شکبه پستی در این بحران قدردانی کرد و افزود: پست همچون گذشته به عنوان یک نهاد و سازمان یکه‌تاز در خط ‌مقدم مبارزه با ویروس کرونا به کار خود ادامه خواهد داد.

معاون وزیر و رئیس هیئت مدیره در پایان با حضور در بخش‌های مختلف اجرایی و عملیاتی این ناحیه، از نزدیک با کارکنان این بخش‌ها دیدار و گفتگو کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1400/02/27 10:49
    V5.5.5.0